Programma

Programma

Programma wedstrijden

    Tijd                                                                                                                      Veld          Uitslag   

10.30-10.50

J. de Jong

-

Rietveld

1

 

10.30-10.50

Balvert

-

v.d. Zwet

2

 

10.30-10.50

R. de Jong

-

v. Lith

HvdZ

 

10.50-11.10

De Schutters

-

Oma’s Reuzen

1

 

10.50-11.10

Wendel

-

Terbree

2

 

10.50-11.10

Breetol

-

FC Vork

HvdZ

 

11.10-11.30

Heldoorn

-

Balvert

1

 

11.10-11.30

Leliveld

-

Pietersen

2

 

11.10-11.30

Frakoe

-

R. de Jong

HvdZ

 

11.30-11.50

v.d. Zwet

-

Wendel

1

 

11.30-11.50

Oma’s Reuzen

-

Rietveld

2

 

11.30-11.50

Breetol

-

v. Lith

HvdZ

 

11.50-12.10

J. de Jong

-

Leliveld

1

 

11.50-12.10

Terbree

-

Heldoorn

2

 

11.50-12.10

FC Vork

-

Frakoe

HvdZ

 

12.10-12.30

Pietersen

-

De Schutters

1

 

12.10-12.30

Balvert

-

Wendel

2

 

12.10-12.30

 

-

 

HvdZ

 

12.30-12.50

v.d. Zwet

-

Terbree

1

 

12.30-12.50

Rietveld

-

Leliveld

2

 

12.30-12.50

R. de Jong

-

Breetol

HvdZ

 

12.50-13.10

Wendel

-

Heldoorn

1

 

12.50-13.10

Pietersen

-

Oma’s Reuzen

2

 

12.50-13.10

v. Lith

-

Frakoe

HvdZ

 

13.10-13.30

Terbree

-

Balvert

1

 

13.10-13.30

De Schutters

-

J. de Jong

2

 

13.10-13.30

FC Vork

-

R. de Jong

HvdZ

 

13.30-13.50

Rietveld

-

Pietersen

1

 

13.30-13.50

Heldoorn

-

v.d. Zwet

2

 

13.30-13.50

Frakoe

-

Breetol

HvdZ

 

13.50-14.10

Leliveld

-

De Schutters

1

 

13.50-14.10

Oma’s Reuzen

-

J. de Jong

2

 

13.50-14.10

v. Lith

-

FC Vork

HvdZ

 

 

 

 

 

 

 

 

Halve finales

 

 

 

 

14.30-14.50

Winnaar Poule 1       A 

-

Nummer 2 Poule 2    A

1

 

14.30-14.50

Winnaar Poule 2       B

-

Nummer 2 Poule 1    B

2

 

 

 

 

 

 

 

 

Finales

 

 

 

 

 14.50-15.10

Winnaar Poule 3

-

Nummer 2 Poule 3

HvdZ

 

 15.10-15.30

Winnaar halve finale A

-

Winnaar halve finale B

1

 

 

 

 

Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!