Jubileumwedstrijden

Jubileumwedstrijden

Voetbalprogramma

75 jarig jubileum NSV’46

7 mei 2022



Zaterdagmiddag zullen er diverse wedstrijdjes gespeeld worden.
Vanaf 13:30 uur zullen de zgn. Old Stars het tegen elkaar op gaan nemen :

NSV46-OldStars.png

Oud NSV’46 2
Aanvang: 13.30 uur
Aanwezig: 12.30 uur
Scheidsrechter ??

Team I

Team II

Trainer: Adrie van Lith

Trainer: Jan Groeneveld

Grensrechter: Marco Volwater

Allan den Hertog

Alex Bode

Barry Breedijk

Arjan Koot

Bart van Capel

Bjorn Prins

Dennis Fransen

Bruce Breedijk

Dennis van Zwieten

Daniel Wiegmans

Dirk Kelder

Ferry Groeneveld

Friso de Jong

Frank v/d Zwet

Jeroen Pietersen

Gijs Kuijf

Jeroen van Capel

Jean Paul Vonk

Marcel de Boer

Luuk Valentijn

Marco Veenhof

Nicky Breedijk

Mark Disseldorp

Sjors Tersteeg

Paulus Pieterse

Sven v/d Peet

René Volwater

Twan v/d Peet

Rogier Hassink

Wouter Knaap



Oud NSV’46 3

Aanvang: 13.30 uur

Aanwezig: 12.30 uur

Team I

Team II

Arjan van Koert

Aard Rietveld

Edward Kas

Coen de Jong

Ivo van Capel

Frans Blom

Johan Boers

Stan van Tol

Marco Borst

Rinie van Koert

Peter v/d Star

Roland Leliveld

Peter v/d Zwet

Ruud v/d Zwet

Rob Volwater

Sander Leliveld

Tieme Boers

Wilfred Geerlof

Tino van Bemmelen

 



Oud NSV’46 4

Aanvang: 13.30 uur

Aanwezig: 12.30 uur

Team I

Team II

Bart Pietersen

Cor van Koppen

Huub Jurrius

Harm Tersteeg

John Balvert

Koen Rietveld

Joost v/d Horst

Robert Fransen

Marcel Tersteeg

Paul Fransen

Theo Pietersen

Richard Cordes

Walter van Dijk

Richard Mastwijk

 

Geblesseerd: Jan Pietersen, Rick Verhaar, Hen Pietersen, Johan Koole, Nico Vork (1/2), Nico Vork, Ron Vianen, Lars van Capel


 
Daarna is het tijd voor NSV'46 1 om het tegen een sterrenteam van NSV'46 op te nemen.
Dit sterrenteam bestaat uit spelers die kampioen geworden zijn met NSV'46 1 in Warmunda en/of bij de promotie naar 3e klasse zondag speelden (de gewonnen beslissingswedstrijd (tijdens de Olympiade) tegen Altior )

De volgende spelers zullen aantreden :

Sterrenteam NSV’46 1

NSV’46 1

Aanvang: 15.00 uur

Aanwezig: 14.00 uur
Scheidsrechter: Roelof Luinge :

Roelof_Luinge-2.jpg

Grensrechters: Adrie Vianen, Nicky Vork

Grensrechter: Richard Mastwijk

Trainers: Jan de Rooij, Walter van Dijk, Nico Vork, Paul Fransen, Peter v/d Zwet

Trainers: Robert Swart, Ronald Schalkwijk

 

 

Bas van Veen

Bas Kalshoven

Christiaan Oosterhof

Berry Mastwijk

Dennis Breedijk

Daan Koot

Eelco Brandes

Daan Vink

Jeffrey van Capel

Jim Groenendijk

Jeffrey van Lith

Kamiel Disseldorp

Jelle de Jong

Menno de Jong

Jos Agterof

Mick Schutter

Kevin Fransen

Mika Valentijn

Lars de Jong

Mitchel Pijpers

Laurens Janmaat

Pim Koster

Marc Plaisier

Quinn Cordes

Marcel van Tol

Raoul v/d Zwet

Michael van Koert

Renzo Goedhart

Nicky van Diepen

Robbie Geerlof

René Groeneveld

Robbin Verhaar

Robert Tersteeg

Sjoerd Tuithof

Roy Fransen

 

Sjoerd de Jong

 

Stefan van Tol

 

Tim Boers

 




 
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!